Ekonomi Kitapları

Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı PDF indir

Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı PDF indir, e-kitap sitemizde Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Barış Kılıçarslan tarafından kaleme alınan Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı kitabını 9786257112574 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı kitap özeti, Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı pdf oku, Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı yandex, Barış Kılıçarslan e-kitap pdf, Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı PDF Drive, Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı PDF Oku

Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı Kısa Özet

İnsanların yaşamındaki en mühim satın alma ve satış kararı gayrimenkul. Peki, siz bir gayrimenkul danışmanı olarak bu hususta ne kadar iyisiniz ve ne kadar iyi olacaksınız? Meslekteki başarımız bu becerimiz ile doğru orantılı. Bu kitap, sizi bu becerinizi ustalaştıracak bilgiler ve yöntemler ile buluşturmak için yazıldı. Amacım sizlerin de gayrimenkulde bu kıymetli hizmeti sunarken çevrenizin, bölgenizin ve konunuzun Uber’i, Yemeksepeti’si, AirBnb’si, Udemy’si değerinde bir danışman olmanız.

Elma Yayınevi Ocak 2022’nin ikinci kitabıyla buluşuyor okurlarıyla. Yazar Barış Kılıçarslan, dünya çapında verdiği gayrimenkul danışmanlığı eğitimlerinden derlediği ve sizi başarıya götürecek 7 altın anahtarı bu kitapta anlatıyor.

Keyifli okumalar…

Gayrimenkulde Başarının 7 Altın Anahtarı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu