Edebiyat Kitapları

Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir

Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jacquelyn Frank tarafından kaleme alınan Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı 672 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap kitabını 5026548063326 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap kitap özeti, Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap pdf oku, Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap yandex, Jacquelyn Frank e-kitap pdf, Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Drive, Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Oku

Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap Kısa Özet

Jacob – Gece Gezginleri 1

Yedi asırdır kimse onu baştan çıkaramadı. Ama bu gece farklı olacak…

Zamanın başından beri var olan Gece Gezginleri, karanlığın gölgelerinde yaşamaktadır. İnsanlara âşık olmaları kesinlikle yasaktır ve bu kadim yasanın uygulanmasını sağlayan tek kişi İnfazcı Jacob’dır. Jacob insanlara karşı arzularına yenik düşen tüm Gezginleri, bahaneleri ne olursa olsun adalete teslim etmiştir. Yasak tutkulara, önüne geçilemeyen açlığa hatta ay lanetine karşı bile bağışıklığı mevcuttur ve kendine hâkimiyeti tamdır… ta ki New York’un karanlık bir sokağında Isabella’yı görene dek. Jacob’ın aklında kadının yaşamını kurtarmak yoktur. Lakin onu kollarının arasına aldığı an engelleyemediği duygulara kapılır ve birdenbire her şey değişir.

Birbirlerine karşı hissettikleri dayanılmaz cazibe kesinlikle yasalara aykırıdır ve Jacob’ın o ana dek inandığı her şey arzuların alevinde hızla yanıp kül olacaktır.
Gece başlasın!..

“”Yepyeni bir ses, müthiş bir yetenek.””
-Sherrilyn Kenyon-

“”En leziz çikolatalar gibi, Jacob da yoğun, karanlık ve iştahınızı tatmin ediyor.””
-Joann Ross-

“”Jacob nefes kesen, büyüleyici sahneler ve unutulmaz karakterlerle dolu. Bu kitaba bayıldım!””
-Christine Feehan-

“”Gece Gezginleri serisinin heyecan dolu ilk kitabında Jacob ile Isabella içindeki romantizm gerçekten fazla çekici. Yasak aşk, gizli kaderler ve bir ruh çağıranın yarattığı tehlike, okurları nefes nefese bırakıyor.””
-Romance Junkies-

Gideon – Gece Gezginleri 2

Şifacı, genç kadının bedenini çok iyi tanıyordu. Oysa tek istediği kalbiydi.

Gideon bin senedir şifa dağıtmış, halkının en yaşlı erkeği olarak bilgeliğiyle her zaman saygı görmüştür. Ama kutsal aylarda halkının üzerine çöken kuvvetli, ilkel tutkulara kendisinin bile kapılabileceğinin farkındadır; dokuz yıl önce iblis kralının kız kardeşi Magdelegna’ya tutkuyla dokunduğunda bu gerçek inkâr edilemez biçimde ortaya çıkmıştır. Kontrolünü kaybetmesiyle dehşete düşen Gideon, Magdelegna’yı arzusu ve öfkesiyle baş başa bırakıp kendini sürgüne mahkûm etmiştir. Lakin ruh çağıranlar halkını tehdit eder ve Magdelegna hemen hemen onların kurbanı olurken Gideon başka bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır… 

Güzel ve inatçı Magdelegna’yla kaderlerinde, tarih kadar derin ve eski bir aşkı paylaşmak olmasına rağmen Gideon önce Legna’nın güvenini kazanmalı… sonra da yaşamını kurtarmalıdır. 

“”Jacquelyn Frank’in Gece Gezginleri serisi insanı içine çeken farklı bir dünyayı zengin ve lirik bir dille anlatıyor.””
-Linda Howard-

Gece Gezginleri Serisi Takım Set 2 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu