Edebiyat Kitapları

Gece Vardiyası PDF indir

Gece Vardiyası PDF indir, e-kitap sitemizde Gece Vardiyası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael Connelly tarafından kaleme alınan Gece Vardiyası kitabı 408 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gece Vardiyası kitabını 9786057649683 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gece Vardiyası kitap özeti, Gece Vardiyası pdf oku, Gece Vardiyası yandex, Michael Connelly e-kitap pdf, Gece Vardiyası PDF Drive, Gece Vardiyası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gece Vardiyası PDF Oku

Gece Vardiyası Kısa Özet

Gelecek vaat eden bir dedektif olan Renée Ballard, amirinin cinsel tacizine uğramasına rağmen, yine de cezalandırılan taraf olur ve gece vardiyasıyla görevlendirilir. Hollywood’da yaşanan bir çok olayı araştıran genç kadın, bu vakaları gündüz vardiyası dedektiflerine bırakmak zorunda kaldığı için hiçbir davayı neticelendiramaz.

Lakin bir gece peşini bırakmak istemediği iki vakayla yüz yüze kalır: Bir hayat kadını acımasızca dövülerek park alanında ölüme terk edilmiştir, aynı karanlık saatlerde gece kulübünde bir kadın daha öldürülmüştür. Dedektif Ballard, iki kadının maruz kaldığı vahşeti görmezden gelemez. Bu kez şafakta pes etmemeye kararlıdır. Üstlerinin ve ortağının isteklerini gece vardiyasında gerçekleştirirken, gündüzleri de kadınları hedef alan acımasız katilin peşine düşer. Vakalar birbirine karışıp departmanlar arası çekişme hızlanırken, hiçbir güç Dedektif Ballard’ı bu davaları çözmekten vazgeçiremeyecektir.

Gece Vardiyası PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu