Edebiyat Kitapları

Gecede Saklı Yalnız Aşklar PDF indir

Gecede Saklı Yalnız Aşklar PDF indir, e-kitap sitemizde Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adil Yıldırım tarafından kaleme alınan Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitabını 9786257650236 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitap özeti, Gecede Saklı Yalnız Aşklar pdf oku, Gecede Saklı Yalnız Aşklar yandex, Adil Yıldırım e-kitap pdf, Gecede Saklı Yalnız Aşklar PDF Drive, Gecede Saklı Yalnız Aşklar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gecede Saklı Yalnız Aşklar PDF Oku

Gecede Saklı Yalnız Aşklar Kısa Özet

Başarılı bir iş insanı olan Bora, çalıştığı şirketin Roma ofisine transfer olur. Bu transfer aslında içinde bir kaçışı da barındırır. Roma’da yaşamına giren kadınlarla mutlu olduğu yanılgısına düştüğü bir zamanda, İstanbul’dan, âşık olduğu ve kaçtığı kadından sürpriz bir mektup alır. Mektubu okuduktan sonra yaşamını sorgulamaya başlayan Bora’nın, hedonist yaşam algısı kökünden sarsılır.

Gecede Saklı Yalnız Aşklar, felsefesi *anı yaşa* olan genç ve başarılı bir adamın kendi ruhunun derinliklerine yaptığı bir yolculuğun hikâyesi.

*Karmaşa bilinmezlerle doludur ve içgüdüsel olarak hepimiz için heyecan vericidir ama basitlik bir sabun köpüğü gibidir. Ne değerini biliriz ne de yok olup gittiğinde onu umursarız. Oysa bu evrenin en gizemli mesajlarından biridir, en huzur verici olanın kendini hiç belli etmeden çekip gitmesi. Onun farkına bile varmamızı engelleyen bir sessizliğe sahip, çekingen ve önemsiz görünür.*

Gecede Saklı Yalnız Aşklar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu