PDF İndir

Gecenin Hikayesi – Amelya PDF indir

Gecenin Hikayesi – Amelya PDF indir, e-kitap sitemizde Gecenin Hikayesi – Amelya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. N. G. Kabal tarafından kaleme alınan Gecenin Hikayesi – Amelya kitabı 624 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Gecenin Hikayesi – Amelya kitabını 9786253660307 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gecenin Hikayesi – Amelya kitap özeti, Gecenin Hikayesi – Amelya pdf oku, Gecenin Hikayesi – Amelya yandex, N. G. Kabal e-kitap pdf, Gecenin Hikayesi – Amelya PDF Drive, Gecenin Hikayesi – Amelya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gecenin Hikayesi – Amelya PDF Oku

Gecenin Hikayesi – Amelya Kısa Özet

GECENİN HİKAYESİ serisinin final kitabı AMELYA`da herkes için son bir savaş daha verilecek.

Maya Efnan, sonunda koşulsuz bir biçimde güvenebileceği yol arkadaşına sahip. Yaşanılan onca ihanetin üstesinden geldikten ve çok kayıp verdikten sonra nihayetinde yolun sonuna kadar gitmeye kararlı.
 
Karşısına çıkabilecek hiçbir şeyden korkusu yok ama yolun tek kişilik olabileceğini, yolun gerçekten bir sonu olabileceğini bilmiyor.
 
Hükümdarların kalesinde öğrendikleriyle tüm inanç sistemi çöktü. Her şeyi tamamıyla bitirebilmek onun elinde. İç içe geçmiş her yalana rağmen yeni bir yaşam umudu hiç olmadığı kadar kuvvetli. Bilmediği her şey bildiklerinden fazla daha tehlikeli.
Ve ilk kez kafasının içindeki o sesle yüz yüze.
 
Tek başına verilmesi gereken bir kavga.
Geçilmesi gereken son köprü.
Tuzağı kendi zihninde kurulu.

Buzlar erimeye başladı.

Acının zamandan üstün gelmesi gereken bir savaşı kazanmak için vakit doldu.

Son kurşun, son şans.

Son kez.

Gecenin Hikayesi – Amelya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu