Edebiyat Kitapları

Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli PDF indir

Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. N.G. Kabal tarafından kaleme alınan Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli kitabını 9786057583239 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli kitap özeti, Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli pdf oku, Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli yandex, N.G. Kabal e-kitap pdf, Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli PDF Drive, Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli PDF Oku

Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli Kısa Özet

O en kuvvetli Avcı ama kalbi için kurulmuş tuzaklardan birine kapılmak üzere.

Maya Efnan kaçtığı yaşamın tam ortasına düştü, anlaşmayı bozmanın bedeli tahmin ettiğinden daha ağır. Artık tamamen tek başına.

Ona ait olanı almak için ölüm emrini veren kraliçenin inine girmesi gerekiyor ama kendisini ölmek veya öldürmek zorunda kaldığı bir arenanın ortasında buluyor. Karşısına kimin çıkacağından haberi yok, etrafı sevdikleriyle kuşatılmış halde.

Kanıyla neler yapabileceğini öğrenmişken artık hiç kimseye güvenemez ama tarafını seçmek zorunda.

Fetih Yargıcı intikam hırsı ve hayal kırıklığı ile bir çıkmazın içinde, kendisinin de kapıldığı büyük bir oyun oynuyor.

Kasabada artık herkes daha tedirgin, üzerine çöken sisten kaçmaya çalışıyor. Hava daha soğuk, orman daha karanlık ve kar bütün ayak izlerini sildi.

Bu hâlâ bir aşk hikayesi değil, bu kez tutku ateşiyle harlanmış bir intikam mücadelesi.

Gecenin Hikayesi Aşeka Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu