Edebiyat Kitapları

Gecenin Hikayesi Dora Ciltli PDF indir

Gecenin Hikayesi Dora Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Gecenin Hikayesi Dora Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. N.G. Kabal tarafından kaleme alınan Gecenin Hikayesi Dora Ciltli kitabı 496 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Gecenin Hikayesi Dora Ciltli kitabını 9786057583758 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gecenin Hikayesi Dora Ciltli kitap özeti, Gecenin Hikayesi Dora Ciltli pdf oku, Gecenin Hikayesi Dora Ciltli yandex, N.G. Kabal e-kitap pdf, Gecenin Hikayesi Dora Ciltli PDF Drive, Gecenin Hikayesi Dora Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gecenin Hikayesi Dora Ciltli PDF Oku

Gecenin Hikayesi Dora Ciltli Kısa Özet

Bana, kazanmanın aslında daimî bir kayıp olduğunu göstermişlerdi. Ben artık biliyordum ki barış bayrağının renginin beyaz olmasının
bir anlamı vardı.

En ufak kusuru dahi affetmeyen bu renk, benim barut kadar kararmış kaderimi sarmalayan isli parmaklarımın içinde zaferin çanlarını değil, kıyametin sûrunu üfleyebilirdi fakat.

Maya en kötü anlarını geride bıraktığını sanıyordur fakat hava halen o kadar da kararmamıştır. Zihninin içindeki susmayan çağrı, ona geri çeviremeyeceği bir davet sunarken en büyük felaketine doğru koştuğunun farkında değildir.

Tutku, nefret ve acı dönüm noktasına ulaştığında kendini hiçbir aklın kabul edemeyeceği bir gerçekle yüz yüze bulacaktır.

Maya, parmaklarının içinde sandığı yaşamının ipleri koparken ona sunulan kanatları üzerine mi giyecek yoksa ellerini kana bulayarak
devam mı edecek?

Gecenin Hikayesi Dora Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu