Ekonomi Kitapları

Geleceği Şekillendirmek PDF indir

Geleceği Şekillendirmek PDF indir, e-kitap sitemizde Geleceği Şekillendirmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yılmaz Argüden tarafından kaleme alınan Geleceği Şekillendirmek kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Geleceği Şekillendirmek kitabını 9786257816540 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Geleceği Şekillendirmek kitap özeti, Geleceği Şekillendirmek pdf oku, Geleceği Şekillendirmek yandex, Yılmaz Argüden e-kitap pdf, Geleceği Şekillendirmek PDF Drive, Geleceği Şekillendirmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Geleceği Şekillendirmek PDF Oku

Geleceği Şekillendirmek Kısa Özet

Murat Ülker’in Önsözüyle

İyi tahmin kabiliyetine sahip olanlar, gelecekte oluşacak değişime en bi hayli hızlı adapte olacak ve başarıyı yakalayacak olanlardır. “Geleceği Şekillendirmek” kitabı, geçmişi bilerek bugünü anlamada ve bunun neticesinde geleceği planlayarak şekillendirmede oynamak isteyenler için hazırlandı.

“Aldığımız kararlar ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar geleceğin belirlenmesine katkıda bulunur.”

Yaşam sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğu yerine getirirken üstüne aldığı her rolde yönetim değerini daha da ilerletmeye gayret eden; paydaşlarının güvenini kazanmaya özen gösteren ve birer yurttaş olarak devletten, birer müşteri olarak şirketlerden ve birer birey olarak sivil toplum kuruluşlarından kaliteli yönetim ve güven duyulan kurumlar talep edebilen bireylerin oluşturduğu bir toplum, özlenen bir geleceği şekillendirmeye başlamış olur. Ve geleceği şekillendirme inisiyatifini alanlar daha iyi bir gelecek yaratma şansını da elde eder.

Bu kitap geçmişi bilerek, bugünü anlamada ve bunun neticesinde geleceği planlayarak şekillendirmede oynamak isteyenlerin kitabı. Gelecekte oluşacak şartları en iyi tahmin kabiliyetine sahip olanlar, değişime en bi hayli hızlı adapte olanlar ve başarıyı yakalayanlar olacaktır. 

ARGE Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden bu kitapta; geleceği şekillendirme çabası içinde olan, yönetim değerini ve kurumlarına duyulan güveni sürekli olarak geliştirmek isteyenlerle, bu hedef ışığındaki deneyimlerden bir araya gelen bir anlayışı paylaşmayı planlıyor.

Geleceği Şekillendirmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu