PDF İndir

Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya PDF indir

Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya PDF indir, e-kitap sitemizde Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özgür Balpınar tarafından kaleme alınan Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya kitabını 9786050838374 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya kitap özeti, Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya pdf oku, Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya yandex, Özgür Balpınar e-kitap pdf, Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya PDF Drive, Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya PDF Oku

Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya Kısa Özet

Ülkemizin koskocaman bir çöl olduğunu, tarım alanlarının azaldığını, yağmurun hemen hemen hiç yağmadığını düşün! Dünyadaki canlı çeşitliliğinin azaldığı, buzulların hızla eridiği, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinin artık yaşanmadığı bir dünya…

Nil, gelecek nesillere iyi bir dünya bırakabilmek için kendince bir mücadele verir. Eğer önlem alınmazsa bir çöp dünya çapında yaşamaya mahkûm olacaklardır. Can, Narin ve Yiğit onun boşuna çabaladığını düşünür. O ise mücadelesine dostlarını da dâhil etmeyi ister. Gelecekte yaşanacakları gösterebileceği bir yolculuk, bu mücadeleyi büyütmesinde Nil’e yardımcı olabilecek mi?

Şimdi Gelecek Ekspresi’yle birlikte 2050 yılına bir yolculuğa çıkmayı kabul ediyorsan kitabın kapağını aç! Çabuk ol! Geleceğimizi kaybetmek üzereyiz!

Gelecek Ekspresi – Çöp Dünya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu