Sağlık Kitapları

Gelecekten Mucize İksirleri PDF indir

Gelecekten Mucize İksirleri PDF indir, e-kitap sitemizde Gelecekten Mucize İksirleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Vahdet Tobias Turkon tarafından kaleme alınan Gelecekten Mucize İksirleri kitabı 46 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gelecekten Mucize İksirleri kitabını 9786053239185 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gelecekten Mucize İksirleri kitap özeti, Gelecekten Mucize İksirleri pdf oku, Gelecekten Mucize İksirleri yandex, Vahdet Tobias Turkon e-kitap pdf, Gelecekten Mucize İksirleri PDF Drive, Gelecekten Mucize İksirleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gelecekten Mucize İksirleri PDF Oku

Gelecekten Mucize İksirleri Kısa Özet

Ben yaptıklarım aracılığıyla şeker hastalığını yenmiş, 1,5 ayda 20 kilo vermiş, kaybettiği saçları geri kazanmış, damar tıkanıklığı, tansiyon ve kalp problemlerinin üstesinden gelmiş, antidepresan ilaçları bırakmış, karaciğerini ve böbreğini temizlemeyi başarmış, sindirim poblemlerinı tamamıyla halletmiş, nefes darlığı sorununden sıyrılmış, yorulunca ayaklarında yaşanan şişme problemlerinden kurtulmuş, kemik erimesini tersine döndürmüş, diş ağrıları sebebiyle artık acı çekmeyen, dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorununu da halletmiş ve artık nezle, grip veya soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanmayan bir adamım. Bunların hepsi yalnızca üç ayda oldu. Keşke bu bilgilere kanserden üç aile üyemi kaybetmeden önce sahip olsaydım.

Bu kitapta kendi yaptıklarımı sağlam bilimsel dayanaklarla sizinle paylaşıyorum ve tüm dünyanın bilmesini istiyorum. Dünyada çok kötü bir oyun oynandığı için yaptıklarımı paylaşmak benim açımdan çok riskli. Lakin bu bildiklerimin ağırlığını taşıyarak yaşamımı sürdüremem. Şimdilik benim yalnızca dünyayı düşünen biri olduğumu söylemem yeterli… Ve de öyledir!

Gelecekten Mucize İksirleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu