Teknoloji Kitapları

Gençler İçin En Güzel Deniz PDF indir

Gençler İçin En Güzel Deniz PDF indir, e-kitap sitemizde Gençler İçin En Güzel Deniz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hubert Reeves tarafından kaleme alınan Gençler İçin En Güzel Deniz kitabı 84 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gençler İçin En Güzel Deniz kitabını 9786052950869 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gençler İçin En Güzel Deniz kitap özeti, Gençler İçin En Güzel Deniz pdf oku, Gençler İçin En Güzel Deniz yandex, Hubert Reeves e-kitap pdf, Gençler İçin En Güzel Deniz PDF Drive, Gençler İçin En Güzel Deniz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gençler İçin En Güzel Deniz PDF Oku

Gençler İçin En Güzel Deniz Kısa Özet

*Deniz bizim için vazgeçilmez bir unsur!

Denizin kökenleri, fiziksel yapısı, hareketleri ve iklim değişikliklerindeki rolü konularında bilimden öğrendiklerimiz, bizleri denizi, gezegenin dengesinin bağlı olduğu küresel bir sistemin kalbi gibi görmeye itiyor.

Onu tüm yönleriyle ortaya koymak için, bilgilerimizi ve bakış açılarımızı birleştirdik. Evrendeki yerini anlatması ve bize Güneş Sistemi’yle alakalı öğrettiklerini açıklaması için bir astrofizikçiye gerek vardı. Denizi Dünya üzerinden, derinlerine kadar gözlemlemek içinse bir okyanus bilimciye…

Bu gezegeni torunlarımıza istikrarsız bir halde miras bırakacağız; onlarsa, Dünya’ya özen göstermeleri gerektiğinin bilincindeler. Bunun yanı sıra, torunlarımızın meraklarını uyandırmayı ve gözlerinde parıltılarını görmekten fazla hoşlandığımız hayran olma kabiliyetlerini korumalarını da çok istiyoruz…*

Hubert Reeves: Astrofizikçi. Geniş bir okuyucu kitlesi tarafından beğenerek okunan bir çok popüler eserin yazarı.

Yves Lancelot: Okyanus bilimci. Fransa Ulusal Bilimsel Araştırma Merkezi’nin (CNRS) eski araştırma direktörü ve üniversitelerde öğretim üyesi.

Gençler İçin En Güzel Deniz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu