Dini Kitaplar

Gençlerin Gözünden Allah Resulü PDF indir

Gençlerin Gözünden Allah Resulü PDF indir, e-kitap sitemizde Gençlerin Gözünden Allah Resulü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cüneyd Suavi tarafından kaleme alınan Gençlerin Gözünden Allah Resulü kitabı 271 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gençlerin Gözünden Allah Resulü kitabını 9786050828801 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gençlerin Gözünden Allah Resulü kitap özeti, Gençlerin Gözünden Allah Resulü pdf oku, Gençlerin Gözünden Allah Resulü yandex, Cüneyd Suavi e-kitap pdf, Gençlerin Gözünden Allah Resulü PDF Drive, Gençlerin Gözünden Allah Resulü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gençlerin Gözünden Allah Resulü PDF Oku

Gençlerin Gözünden Allah Resulü Kısa Özet

Bu kitabı yazarken, gençlik senelerımı hatırlamadan edemedim. Tam yarım asır önce ortaokul veya lise senelerındayken, kendime bir soru sorup durdum:

*Gençliğe adım atarken ‘Örnek’ olarak kimi seçmeliyim? Kime benzemeliyim ki yaşamım ona göre şekillensin?*

O günlerde belki yaşım gereği, düşündüğüm tek şey ünlü olmaktı. Herkes ben tanıyıp sevmeliydi. Saygı duymasalar bile bana özenmeliydi. Zaten uzun seneler boyu önüme konan örnekler hep ünlü bireylerdi:

Müzisyenler, aktörler, sanatçılar…

Yani herkes tarafından alkışlananlar…

’68 Kuşağı’ndan biri olarak, sonunda bir gitarla yola koyuldum. Ve en kıymetli senelerımı o nedenle harcadım. Ama sonra fark ettim ki, gerçek alkış ‘meleklerin’ alkışlarıymış. Allah’ın ve Resulü’nün rızasındaymış. Madem hakikat budur, ben de Allah Resulü’nün yaşamından bahsederek ‘En güzel örnek`i göstermeye çalıştım.

Öyle bir örnek seçmek, ebedî gençliğin anahtarıdır.

Gençlerin Gözünden Allah Resulü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu