Araştırma Kitapları

Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya PDF indir

Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya PDF indir, e-kitap sitemizde Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hayati Doğanay tarafından kaleme alınan Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya kitabı 420 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya kitabını 9786053641193 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya kitap özeti, Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya pdf oku, Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya yandex, Hayati Doğanay e-kitap pdf, Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya PDF Drive, Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya PDF Oku

Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Kısa Özet

Genel Beşerî ve Ekonomik Coğrafya konulu çalışmamız, bir ders kitabıdır. İçeriği, YOK Başkanlığının bu dersle alakalı 2005 program değişikliği başlık ve alt başlıkları göz önünde tutularak hazırlanmıştır. Eserin fikir yapısı ise bütünüyle yazarları tarafından oluşturulmuştur. çalışmanın öncelikli amacı, Eğitim Fakülteleri Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı öğrencilerinin, bu alandaki kaynak gereksinimini karşılamak olmakla birlikte, eserin, Türkiye Beşerî ve İktisadî Coğrafyası öğretim programlarını alan coğrafya lisans öğrencilerine de yararlı bulunacağı şüphesizdur.

çalışma; Giriş kısmı hariç, üç bölümden buluşmaktedir. Bunlardan; Giriş, Nüfus coğrafyası ve Yerleşme coğrafyası konuları, Fakültemiz Coğrafya Eğitimi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Hayati DOGANAY tarafından hazırlanmıştır. üçüncü bölümdeki Tarım coğrafyası, Madenler ve Enerji kaynakları konuları, Karabük üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. ünal OZ-DEMİR; Sanayi, Ulaşım,Ticaret ve Turizm coğrafyası konuları ise, Fakültemiz Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. İbrahim Fevzi ŞAHIN tarafından hazırlanmıştır.

Genel Beşeri ve Ekonomik Coğrafya PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu