Ekonomi Kitapları

Genel Ekonomi PDF indir

Genel Ekonomi PDF indir, e-kitap sitemizde Genel Ekonomi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Zekayi Orhan tarafından kaleme alınan Genel Ekonomi kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Genel Ekonomi kitabını 9786055936211 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Genel Ekonomi kitap özeti, Genel Ekonomi pdf oku, Genel Ekonomi yandex, Osman Zekayi Orhan e-kitap pdf, Genel Ekonomi PDF Drive, Genel Ekonomi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Genel Ekonomi PDF Oku

Genel Ekonomi Kısa Özet

Bi kitapta iktisat biliminin farklı alanlarına ilişkin genel, nitelikli bilgiler bulunmaktadır. Kitabın hedef kitlesi esas itibariyle meslek yüksük okullarıdır. Meslek yüksek okullarının bunun yanında yüksek okulların çeşitli bölümlerinde okuyan öğrenciler, iktisat bilimine giriş veya temel (genel) ekonomi gibi derslerde bu kitaptan yararlanabilirler.

Bunun yanı sıra, güncel iktisadi poblemleri daha kolay takip etmek ve iktisat bilimi ile ilgili temel bilgiler edinmek isteyenler de bu çalışmadan yararlanabilirler. Çünkü iktisat biliminin terminolojisi olabildiğince yalın bir üslupla açıklamaya çalışılmıştır. İyi bir okuma ile iktisadi kavramları rahatlıkla anlama, iktisadi hadiseleri ve iktisadi poblemleri analiz etme gücünün artacağını kanısına varılmaktadır. Kitabın bu özelliği, hitap ettiği kesimin alanıni göstermektedir.

Genel Ekonomi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu