Ekonomi Kitapları

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler PDF indir

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler PDF indir, e-kitap sitemizde Genel İşletme İlkeler ve İşlevler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yılmaz Ürper tarafından kaleme alınan Genel İşletme İlkeler ve İşlevler kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Genel İşletme İlkeler ve İşlevler kitabını 9786059393317 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Genel İşletme İlkeler ve İşlevler kitap özeti, Genel İşletme İlkeler ve İşlevler pdf oku, Genel İşletme İlkeler ve İşlevler yandex, Yılmaz Ürper e-kitap pdf, Genel İşletme İlkeler ve İşlevler PDF Drive, Genel İşletme İlkeler ve İşlevler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler PDF Oku

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler Kısa Özet

İşletme bölümlerinde genel işletme, işletmeciliğe giriş, işletme fonksiyonları veya işlevleri, işletmecilik bilgisi gibi farklı adlarla anılan dersler, öğrenciyi ardından alacağı bölüm dersleri için hazırlayan, işletme eğitiminin genel bir resmini çizen, öğrencinin işletmelerde yerine getirilen işleri ve işlevleri anlayabileceği, alanla da ilk kez tanışacağı derslerdir. Genelde işletme bölümleri dışında iktisat, maliye, çalışma ekonomisi, endüstri mühendisliği gibi bölümlerde de öğrenciler işletmecilik kavramlarıyla tanışacakları, genel ilke ve işlevlerini öğrenebilecekleri dersler alırlar.

Bu kitap da bu amaçları karşılayabilmek amacı ile hazırlanmıştır. Kitapta örnekler, örnek olaylar, araştırma ödevleri ile öğrencinin işletmelerin dünyası ile biraz daha yakınlaşması sağlanmaya çalışılmıştır.

Kitaptaki örnek olaylar, izlenmesi ve incelenmesi önerilen web sayfaları ve videolar, araştırma projeleri kuramsal bilgilerin uygulama ile uyumlaştırılmasında öğrencilere mühim fayda sağlayacaktır. Dolayısıyla kitabın ana metni dışındaki bu kısımların okunması ve önerilen çalışmaların yapılması elinizdeki kitaptan en iyi biçimde yararlanılması için mühimdir.

Genel İşletme İlkeler ve İşlevler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu