Ekonomi Kitapları

Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri PDF indir

Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri PDF indir, e-kitap sitemizde Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülnihal Toramanlı tarafından kaleme alınan Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri kitabını 9786050331004 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri kitap özeti, Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri pdf oku, Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri yandex, Gülnihal Toramanlı e-kitap pdf, Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri PDF Drive, Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri PDF Oku

Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri Kısa Özet

Birinci basımı gerçekleşmiş olan bu kitapta; muhasebeye giriş, genel muhasebe ve dönem sonu muhasebe işlemleri gibi değişik isimlerde üniversitelerde gerek yüksek okul gerekse lisans düzeysinde verilen muhasebe derslerinde öğrencilerin en iyi anlayacakları biçimde konular ele alınmış ve muhasebe kuramı, muhasebenin uygulanması ile ilgili bilgi vermek maksadıyla oluşturulmuştur.

Tek Düzen Hesap Planı, Muhasebe Sistemi Uygulama Genel Tebliği ve alakalı bütün kanunlar ile son değişiklikler göz önünde bulundurularak hazırlanan kitapta muhasebe eğitim hayatına yeni başlayanların bunun yanında muhasebe bilgilerinden yararlanmak isteyen; gerek muhasebe bürosu gerekse şirketlerin muhasebe departmanlarında çalışanların faydalanabilecekleri biçimde hazırlanmıştır.

Genel Muhasebe ve Dönem Sonu İşlemleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu