Çocuk Kitapları

Genesis PDF indir

Genesis PDF indir, e-kitap sitemizde Genesis kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eilis Barrett tarafından kaleme alınan Genesis kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Genesis kitabını 9786050827941 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Genesis kitap özeti, Genesis pdf oku, Genesis yandex, Eilis Barrett e-kitap pdf, Genesis PDF Drive, Genesis Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Genesis PDF Oku

Genesis Kısa Özet

“Yedi yaşımdan beri tüm yaşamım ‘hayatta kalmak’ üzerine kurulmuştu. Ve şimdi o hayat benden alınmak üzereydi.”

Quincy Emerson, Oasis için büyük bir tehditti. Kanında bulunan X geni, virüsü aktif hâle getirebilir ve tüm insanlığı yok edebilirdi. Kaçtığı Oasis topraklarının acımasız ve kanlı ellerine yeniden düşmesi planlarında yoktu. Yeniden yaşadığı açlık, sefalet ve şiddetle daha da hırslanmış olan Quincy artık tek başına değil. Ona yardım eden insanlar ve onu koruyan Kole var. Peki Quincy güvenmek istediği bu insanlar için kendini tehlikeye atabilir mi? En mühim soru ise şu:

Oasis`in kirli sırlarının içinde Genesis`e ait bilgiler bulması hem onun hem de etrafındakilerin kurtuluş bileti mi, yoksa ölüm çemberi mi olacak?

Genesis PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu