Edebiyat Kitapları

Geri Giden Saat PDF indir

Geri Giden Saat PDF indir, e-kitap sitemizde Geri Giden Saat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edward Page Mitchell tarafından kaleme alınan Geri Giden Saat kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Geri Giden Saat kitabını 9786257442602 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Geri Giden Saat kitap özeti, Geri Giden Saat pdf oku, Geri Giden Saat yandex, Edward Page Mitchell e-kitap pdf, Geri Giden Saat PDF Drive, Geri Giden Saat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Geri Giden Saat PDF Oku

Geri Giden Saat Kısa Özet

*Edward Page Mitchell, Amerika’dan çıkan en büyük bilimkurgu yazarlarından biri.* –Sam Moskowitz

*Bu öykülerin her biri ziyadesiyle ilgi çekici.* –Lester Del Rey

*Amerikan bilimkurgusunun kayıp devi* olarak tanımlanan, yazdıklarının çoğunu New York’taki The Sun gazetesinde imzasız olarak yayımlayan Edward Page Mitchell, bir çok hususta ilklerin yazarı. Geri Giden Saat ise yazarın en seçkin bilimkurgu öykülerinin bir araya getirildiği, özgün bir öykü derlemesi.

Bilimkurgunun en büyük yazarlarından birisi olan H.G. Wells’e de ilham olduğu düşünülen Edward Page Mitchell bunun yanı sıra döneminin en başarılı gazetecilerinden biridir. Öyküleri unutulmaya yüz tutmuş olsa da 1973’te bilimkurgu tarihçisi Sam Moskowitz’in titiz çalışması ve paylaştığı geniş bir şekilde bir derlemeyle hak ettiği ilgiyi görmeye başlamıştır.

Sevdiği kadınla evlenebilmek için matematiğin sınırlarında gezinmek zorunda kalan bir genci anlatan *Takipomp*, bilimsel bir zaman sonucu görünmez kalan bir adamın trajedisini gözler önüne seren *Kristal Adam*, bir zaman makinesini konu alan ilk öykü olan *Geri Giden Saat*, bu derlemedeki öykülerden yalnızca birkaçı.

Zaman yolculuğu, androidler, zihin transferi, bilgisayarlar… Geri Giden Saat’in sayfalarında bilimkurgu tarihinin derinliklerinden gelen ilklere şahit olacaksınız.

Geri Giden Saat, bilimkurgunun ilk kıvılcımları.

Geri Giden Saat PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu