Teknoloji Kitapları

Gezegen Rehberi PDF indir

Gezegen Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Gezegen Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Murat tarafından kaleme alınan Gezegen Rehberi kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gezegen Rehberi kitabını 9786052297032 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gezegen Rehberi kitap özeti, Gezegen Rehberi pdf oku, Gezegen Rehberi yandex, Murat Murat e-kitap pdf, Gezegen Rehberi PDF Drive, Gezegen Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gezegen Rehberi PDF Oku

Gezegen Rehberi Kısa Özet

Evreni keşfetmeye hazır mısınız?

Çoğumuz içinde yaşadığımız evreni, dostça Dünya’mızı ısıtan Güneş’i, galaksimizi ve evrenin sırlarını yakında zamandan tanımıyoruz. Oysa evren, her sayfasında birbirinden büyüleyici gizemleri saklayan muazzam bir kitaba benzer. Uzay Kaşifinin El Kitabı serisi, sizleri gökyüzünün ötesinde, uzayın derinliklerinde gizli tutulan harikaları keşfedeceğiniz keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Gezegen Rehberi’ni okurken Antik çağın bilginleri ile kadim gökleri süsleyen yıldızları anlamaya çalışırken Kopernik’in yenilikçi mücadelesine tanık olacak, Newton’un her şeyi yerli yerine koyan elmalarından bir ısırık alıp Einstein’in sarsıcı evren tasvirine hayran kalacaksınız.

Dahası, Büyük Patlama’nın ilk anlarından Süpernovalara, dev kara deliklerden asteroid kuşaklarına, gökbilime dair hemen her şeyi yakında zamandan tanımakla yetinmeyip sistemimizi paylaştığımız gezegenler ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Güneş’in kalbinden başlayıp yıldızlararası uzayda sona erecek yolculuğunuz boyunca kimi zaman Mars’ın kızıl çöllerinde gezintiye çıkmaya, kimi zaman donmuş uyduların yeraltı okyanuslarına dalışlar yapmaya, çok uzaklarda yalnız hayata mahkum edilmiş Plüton’u teselli edip kuyruklu yıldızları kendi evlerinde ziyaret etmeye hazır mısınız?

Gezegen Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu