Edebiyat Kitapları

Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri PDF indir

Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri PDF indir, e-kitap sitemizde Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Keikiçi Osaka tarafından kaleme alınan Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri kitabını 9786258401981 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri kitap özeti, Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri pdf oku, Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri yandex, Keikiçi Osaka e-kitap pdf, Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri PDF Drive, Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri PDF Oku

Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri Kısa Özet

“Ginza Hayaleti yeni bir şey değil, hep buralardaydı diyebiliriz.”

Gerçek ismi Fukutaro Suzuki olan Keikiçi Osaka, Şiro Hamao ve Edogawa Rampo gibi isimlerle İkinci Dünya Savaşı öncesi Japon polisiyesinin ilk emsallarini kaleme aldı ve türün popüler olduğunu göremeden genç yaşta yaşamını yitirdi. İmkânsız ve doğaüstü gibi görünen vakaları gerçekçi bir yaklaşımla açıklamaya çalıştığı dedektif öyküleri Japonya’da 1980’den sonra yeniden keşfedildi ve Osaka geç gelmiş bir şöhrete kavuştu.

Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri’nde Osaka’nın en iyi Japon dedektif öykülerinden biri kabul gören “Cenaze Lokomotifi” ve çokça eleştirilen “Üç Akıl Hastası” da dahil Ginza’daki bir tütüncüde bir hayaletin işlediği sanılan cinayet, giriş ve çıkışları kapalı bir mağazada boğularak öldürülmüş bir adam ve deniz fenerindeki bir bekçiye musallat olan bir canavarın anlatıldığı birbirinden enteresan sekiz öyküsü yer alıyor.

Ginza Hayaleti ve Diğer Gizem Öyküleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu