Sağlık Kitapları

GİTARİST PDF indir

GİTARİST PDF indir, e-kitap sitemizde GİTARİST kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erhan Bayladı tarafından kaleme alınan GİTARİST kitabı 408 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. GİTARİST kitabını 9786059913690 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. GİTARİST kitap özeti, GİTARİST pdf oku, GİTARİST yandex, Erhan Bayladı e-kitap pdf, GİTARİST PDF Drive, GİTARİST Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

GİTARİST PDF Oku

GİTARİST Kısa Özet

Bir öykü…  Gitar öğrenme hevesiyle başlayan… pavyonlarda, gece kulüblerinde geçen macera dolu yedi yıl…

Etli parmaklarının içinde kırmızı bir pena… Mücadele ediyor, savaşıyor adeta tellerle. Sol elinin işaret parmağıyla bastığı tele vurma mücadelesi bu. Tüm dikkati, sağ elinin parmakları içindeki penada. Kendini kaptırmış, çevrede olan bitenin farkında değil. Hırslı, istekli… Böyle giderse, azminin semeresini görmesi uzun sürmez.

Uzun sürmedi, öylesine azimliydi ki öğrendi. Artık bir gitaristti o. Düğün salonları, barlar, pavyonlar, gece kulüpleri, gazinolar… Herkesin içinde yer almayı isteyeceği şaşaalı bir hayat…

Acaba gerçekten öyle miydi? Dışarıdan göründüğü gibi miydi sahnede olmak, bilinmek, tanınmak?
İşte bu kitapta, öğrenme hevesiyle gitara başlayan bir gencin yedi yıl boyunca başından geçenleri, yaşadığı maceraları ibretle okuyacak, kah gülüp kah hüzünlenecek ve gece yaşamının gerçekleriyle tanışacaksınız.

GİTARİST PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu