Gizem Kitapları

Gizemli Kütüphaneci PDF indir

Gizemli Kütüphaneci PDF indir, e-kitap sitemizde Gizemli Kütüphaneci kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dominique Demers tarafından kaleme alınan Gizemli Kütüphaneci kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gizemli Kütüphaneci kitabını 9789750740312 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gizemli Kütüphaneci kitap özeti, Gizemli Kütüphaneci pdf oku, Gizemli Kütüphaneci yandex, Dominique Demers e-kitap pdf, Gizemli Kütüphaneci PDF Drive, Gizemli Kütüphaneci Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gizemli Kütüphaneci PDF Oku

Gizemli Kütüphaneci Kısa Özet

Gizemli kütüphaneci Bayan Charlotte, Saint-Anatole kasabasının ardiyeden bozma ufak kütüphanesinin başına geçer. Kasaba halkı onun işleri herkesten farklı yaptığını görüp şaşırır. Uzun, enteresan elbisesi ve devasa şapkasıyla Bayan Charlotte, kitaplarını bir market arabasına koyup dolaştırmaya çıkarır ve çocuklara okumanın keyifli olabileceğini gösterir. Bazı zaman hikâyelerin büyüsüne kendini öyle kaptırır ki gerçeklik algısını yitirir.

Bunun bunun yanında bir gün bir hikayenin içine düşüp bilincini hepten kaybeder. Şimdi çocuklar onu geri getirmenin bir yolunu bulmak zorundadır.

Dominique Demers’in bi hayli beğeni alan serisi Bayan Charlotte’un Maceraları sürdürmekte! Tony Ross’un resimlediği Gizemli Kütüphaneci, kitapların sihirli ve ilham verici gücüyle alakalı muhteşem bir hikaye!

Gizemli Kütüphaneci PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu