Roman Kitapları

Gizemli Öyküler PDF indir

Gizemli Öyküler PDF indir, e-kitap sitemizde Gizemli Öyküler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayetullah Destgayb tarafından kaleme alınan Gizemli Öyküler kitabı 366 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gizemli Öyküler kitabını 9780000027290 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gizemli Öyküler kitap özeti, Gizemli Öyküler pdf oku, Gizemli Öyküler yandex, Ayetullah Destgayb e-kitap pdf, Gizemli Öyküler PDF Drive, Gizemli Öyküler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gizemli Öyküler PDF Oku

Gizemli Öyküler Kısa Özet

Zaman hızla ilerlemekte ve ömür, an be an tükenmektedir. Alınan her nefes ve atılan her adım insanı ölüme daha da yaklaştırmaktadır. Ölümden öteye ise hiçbir telafi yolu yoktur. İnsan için tek telafi yurdu ise dünyadır. Ama şu da bir gerçektir ki bu dünyaya bir kez geliyoruz. Hayatı bir kez yaşıyor, çeşitli olaylarla karşılaşıyor, bu olaylara tepki gösteriyor, arada bir bocalıyor, arada bir de onları geride bırakıyoruz. İkinci kez dünyaya gelip de geçmişte yaşadığımız hataları telafi edcek ve böylece hatasız, günahsız, huzurlu bir yaşam sürecek imkana sahip değiliz.

Madem insanlar dünyaya bir kez geliyorlar ve bu gelişin başka farklıi olmayacak, o halde neden gerçek hayatta yaşanan olaylardan ibret almayalım? Kurtuluşu neden fantastik roman kahramanlarında arayalım? Neden hayal ürünü hikayelerle boşa zaman harcayıp gelişen hadiseleri ne idüğü belirsiz yazarların kurgularına bırakalım? Milyonlarca insanın eğlence amaçlı okuduğu fantastik romanlar yerine bilinen, tanınan ve güven duyulan kimselerin başından geçen gerçek hadiseleri okuyup ibret alalım; inanç eserleri hususunda saygı duyulan büyük şahsiyetlerin kalemlerinden çıkan gerçek öyküleri neden okumayalım?

Gizemli Öyküler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu