Gizem Kitapları

Gizemli Sorular PDF indir

Gizemli Sorular PDF indir, e-kitap sitemizde Gizemli Sorular kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Ali Bulut tarafından kaleme alınan Gizemli Sorular kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gizemli Sorular kitabını 9789759019570 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gizemli Sorular kitap özeti, Gizemli Sorular pdf oku, Gizemli Sorular yandex, Mehmet Ali Bulut e-kitap pdf, Gizemli Sorular PDF Drive, Gizemli Sorular Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gizemli Sorular PDF Oku

Gizemli Sorular Kısa Özet

Okuyacağınız bu eser, sürekli olarak kendisi ile konuşan X’in; insanlık macerasının tamamına tanıklık etmiş insan dışı bir *Ruhani Varlık* olan Z’ye yönelttiği soruları ve yanıtlarından buluşmaktedir.

Birçok yerde soruyu soranın yahut yanıt verenin siz olduğunu aklınıza getirebilirsiniz. Buna şaşırmayın. Çünkü sonuçta hayat hepimizin müşterek alanıdır. Birimizin aklına takılan bir soru, pekala diğerimiz için de çözümlenmesi gereken bir problem olarak zihnimizi meşgul ediyor olabilir. Çünkü bu sorgulama, aslında hepimizin öyküsüdür.

Bizim ömrümüz ve bu ömürde ürettiğimiz sorular/yanıtlar kısacık olabilir ama insanlığın ortak hafızası, ortak yanıtları bu küre üzerinde geçirdiğimiz tarih kadar yaşlıdır.

Ve bu eser; o ortak yanıtlardan günümüze dek gelen, bugüne de hitap eden tecrübelerden bir demet sunuyor hepimize…

Eğer siz de ruhlarınızı evrenin gizemli alanlarında bir geziye çıkarmak istiyorsanız, buyurun!
Yolculuk başlıyor…

Gizemli Sorular PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu