Roman Kitapları

Gofret ve Çikolata PDF indir

Gofret ve Çikolata PDF indir, e-kitap sitemizde Gofret ve Çikolata kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yüksel Kurtul tarafından kaleme alınan Gofret ve Çikolata kitabı 14 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gofret ve Çikolata kitabını 9786059330152 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gofret ve Çikolata kitap özeti, Gofret ve Çikolata pdf oku, Gofret ve Çikolata yandex, Yüksel Kurtul e-kitap pdf, Gofret ve Çikolata PDF Drive, Gofret ve Çikolata Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gofret ve Çikolata PDF Oku

Gofret ve Çikolata Kısa Özet

Yüksel Kurtul; öykülerinde ise yaşamın tüm zorluğunu, içinden geçtiği süreci, düşe kalka büyüdüğü, acılı ve tatlı hayattaki yaşadıklarını, anılarını, gözlemlerini iyi bir süzgeçten geçirerek ve öykülerini çok manalı, net bir biçimde ifade etmektedir.
Mimar Ali Veryeri
 
Yüksel Kurtul; bıçkın bir delikanlıdır; kabadayılığa heveslenir. Mezarlıkbaşı’nda kunduracı olunca da kendini her türlü gayri meşru işlerin tam ortasına bulur. İçer, adam dövmeye, haraç toplamaya kadar mevcutturır işi. Sonra devrimci biri ile tanışınca etkilenir ve devrimci olur. Hemen Kemeraltı’na koşar, devrimci romanlar alır. Her okuduğu romanın kahramanı olup çıkar. Cezaevi ile tanışır.
Necmettin Yalçınkaya

Gofret ve Çikolata PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu