Çocuk Kitapları

Göğü Yere İndirelim PDF indir

Göğü Yere İndirelim PDF indir, e-kitap sitemizde Göğü Yere İndirelim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özgür Balpınar tarafından kaleme alınan Göğü Yere İndirelim kitabının çevirmenliğini Genç Timaş yapmıştır. Yayıncılığını Genç Timaş yaptığı Göğü Yere İndirelim kitap özeti, Göğü Yere İndirelim pdf oku, Göğü Yere İndirelim yandex, Özgür Balpınar e-kitap pdf, Göğü Yere İndirelim PDF Drive, Göğü Yere İndirelim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Göğü Yere İndirelim PDF Oku

“Buradaki işim bitti. Yıkılacak yeni duvarlar bulabilmek için artık uzaklara uçmalıyım.”

Durmadan başını belaya sokan Deniz, ailesinin de isteğiyle bir Öğrenci Değişim Programı’na katılır. Lakin bir yanlışlık sonucu kendisini Afrika’da bir kabilede bulur… Peki ya Deniz kabile yaşantısına uyum sağlayabilecek midir? Bu yolculuğun sonunda gerçekten bir değişim yaşayacak mıdır? Yoksa babasının anlattığı masalda geçen, yükseklerde kanat çırparak denizin ortasındaki duvarı görünmez kılan alaca kuş, Deniz’in yaşamına da mı konacaktır?

Bu yolculukla birlikte dostluğun, kardeşliğin, birlikte yaşamanın ve paylaşmanın önemini kavrayacak Deniz, bizi de gökkuşağının ardına; umuda ve sevgiye götürecek…

Göğü Yere İndirelim PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu