Siyaset Kitapları

Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım PDF indir

Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım PDF indir, e-kitap sitemizde Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gökçen Çatlı tarafından kaleme alınan Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım kitabı 790 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım kitabını 9782001101894 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım kitap özeti, Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım pdf oku, Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım yandex, Gökçen Çatlı e-kitap pdf, Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım PDF Drive, Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım PDF Oku

Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım Kısa Özet

ÇATLI REİS
*Baba bizim evimiz neresi?*
*Vatanımız Gökçen’im… Vatanımız.*
Yakın tarihimizin bir tanığıyım ve bu sürede ben bir kahraman tanıdım; Babam Abdullah Çatlı. Onun yaşadıklarının bir bölümüne, sizleri de tanık etmek üzere ÇATLI REİS’i kaleme aldım.

BABAM ÇATLI
3 Kasım habercisi olan son telefon konuşmamız: *Kızım, sana bırakabileceğim en büyük mirasım yaşadıklarımdır. Başını hiçbir zaman eğmeyeceksin.*
Onun içinde mor dağlara türkü söylemek, uzaktan geçen turnalara el sallamak vardı. O, bir devre damgasını vurdu ama içindeki türküyü hiç duymadılar, dinlemediler… Yükselen canhıraş çığlıkların ortasında hep bir *neden* olarak görüldü, gösterildi.
Oysa bir insanın tek başına bu kadar *çok neden* olması olabilecek değildi. *Utanç Duvarları* gibi git gide artan tek yanlı sese verilen bir cevabı özleyenlere ve *Utanç Duvarları*nın acımasız mimarlarınadır sözümüz…
Sadece ve yalnızca dile getirilmemiş gerçeklerin öyküsünü okumak hakkı, bu hakkı isteyen herkesindir…

Gökçen Çatlı Seti 2 Kitap Takım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu