Dini Kitaplar

Gökteki Yıldızlar PDF indir

Gökteki Yıldızlar PDF indir, e-kitap sitemizde Gökteki Yıldızlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zeynep Yeter Arslan tarafından kaleme alınan Gökteki Yıldızlar kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gökteki Yıldızlar kitabını 9786057689177 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gökteki Yıldızlar kitap özeti, Gökteki Yıldızlar pdf oku, Gökteki Yıldızlar yandex, Zeynep Yeter Arslan e-kitap pdf, Gökteki Yıldızlar PDF Drive, Gökteki Yıldızlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gökteki Yıldızlar PDF Oku

Gökteki Yıldızlar Kısa Özet

Bu kitapta Asr-ı Saâdet’in rehber şahsiyetlerinin eşsiz hayatlarına tanıklık edecek; kimi yerde cömertliğin zirvesini, kimi yerde sevginin en güzel örneğini, kimi yerde ise vefanın izlerini süreceksiniz. Hz. Peygamber’in (sas) öncülüğünde yetişmiş, O’na (sas) talebe olmuş sahâbe efendilerimizin bir çok güzel vasfına şahit olacaksınız. Çağımızın en büyük kayıplarından olan manevi değerlerimizi, gönül aleminin üstadları olan sahâbe efendilerimizin yaşantılarıyla yeniden hatırlayacağız.

Her kesimden insanın okuyarak yeniden hatırlaması gereken değerlerimizin hikâyeleştirildiği bir eseri tutuyorsunuz elinizde. Okurken yüreğinizin bam telinin titrediğini hissedeceksiniz. Çünkü Hz. Peygamber’in (sas) *Gökteki Yıldızlar* hitabına mazhar olmuş bir topluluğun yaşadıkları hayatların güzelliğine tanıklık edeceksiniz.

Gökteki Yıldızlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu