Edebiyat Kitapları

Gökyüzü ve Nefes Hanesi PDF indir

Gökyüzü ve Nefes Hanesi PDF indir, e-kitap sitemizde Gökyüzü ve Nefes Hanesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sarah J. Maas tarafından kaleme alınan Gökyüzü ve Nefes Hanesi kitabı 840 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gökyüzü ve Nefes Hanesi kitabını 9786258021677 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gökyüzü ve Nefes Hanesi kitap özeti, Gökyüzü ve Nefes Hanesi pdf oku, Gökyüzü ve Nefes Hanesi yandex, Sarah J. Maas e-kitap pdf, Gökyüzü ve Nefes Hanesi PDF Drive, Gökyüzü ve Nefes Hanesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gökyüzü ve Nefes Hanesi PDF Oku

Gökyüzü ve Nefes Hanesi Kısa Özet

En ölümcül GÜÇ.
En vahşi TUTKU.
En acımasız KADER.

*Taht Oyunları’nın Buffy Vampir Avcısı ile buluştuğunu ve üzerine bir tutam da E.L. James eklendiğini hayal edin.
—Telegraph

*Baş döndürücü, her fırsatta yarattığı merak uyandıran sürprizleriyle sizi içine çeken bir girdap.*
—Daily Mail

Bryce Quinlan ve Hunt Athalar bir anlaşmaya vardılar: Aralarındaki çekimin gücüne kapılmayacak ve Kış Gündönümü’nü bekleyecekler. Çünkü halen kimse güvende değil. Lakin birbirlerine her yaklaştıklarında çakan kıvılcımlar, hemen hemen tüm Hilal Şehir’i alevler içinde bırakmaya yeter. Bryce ve Hunt isyancılara katılırken ve isyanın nedenlerini öğrenirken, çevrelerini güvende tutmak için susmak zorunda olduklarını fark ettiler. Ama bildiğiniz gibi ikisi de sessiz kalmak hususunda hiç de başarılı değiller…

Cam Şato, Dikenler ve Güller Sarayı serileri 37 dile çevrilen Sarah J. Maas Hilal Şehir serisinin ikinci kitabıyla ustalık eserine okurlarına armağan ediyor.

Gökyüzü ve Nefes Hanesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu