Roman Kitapları

Gönül Hırsızları PDF indir

Gönül Hırsızları PDF indir, e-kitap sitemizde Gönül Hırsızları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yakup Tunç tarafından kaleme alınan Gönül Hırsızları kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gönül Hırsızları kitabını 9786057157027 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gönül Hırsızları kitap özeti, Gönül Hırsızları pdf oku, Gönül Hırsızları yandex, Yakup Tunç e-kitap pdf, Gönül Hırsızları PDF Drive, Gönül Hırsızları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gönül Hırsızları PDF Oku

Gönül Hırsızları Kısa Özet

Cin Ali’yi sürükleyerek pencerenin yanına getirdiler. Camı açtılar, tekme tokatla adamı aşağı attılar.

Cin Ali, alt katın balkonuna düştü, balkona inip adamı tekrar zemine attılar. Kalabalık içinde kadınlar da vardı. Satmak için köylerden eşeklerle getirdikleri odunlardan birer tane aldılar ve Cin Ali’ye defalarca vurdular.

Cin Ali kıpırdamıyordu, nefes bile almıyordu. Jandarma komutanı yarbay, yanlarına geldi:
‘’ Tamam artık, bırakın adam öldü!’’ dedi.

Hocam, madem siz öğretmensiniz, ne olur gençlere anlatın, gönül hırsızlığı yapmasınlar!

En büyük hırsızlık, duygu hırsızlığıdır bence. Birinin malını, parasını çalarsın, sonra pişman olursun, çaldığın malı götürür geri verirsin, suçunu telafi edersin; gönül hırsızlığının telafisi nasıl olacak?

Bunu anlatın talebelerinize, böyle bir şey yapmasınlar! Seviyor gibi görünmesinler, seviyorlarsa sevgilerinin arkasında dursunlar!

Gönül Hırsızları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu