Çocuk Kitapları

Görünmez İp PDF indir

Görünmez İp PDF indir, e-kitap sitemizde Görünmez İp kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patrice Karst tarafından kaleme alınan Görünmez İp kitabı 40 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Görünmez İp kitabını 9786257491419 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Görünmez İp kitap özeti, Görünmez İp pdf oku, Görünmez İp yandex, Patrice Karst e-kitap pdf, Görünmez İp PDF Drive, Görünmez İp Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Görünmez İp PDF Oku

Görünmez İp Kısa Özet

Yayımlandığı günden bu yana her yaştan milyonlarca okura ulaşan bu ufak hikâye kitabı, sevdiklerimizle aramızdaki kopmaz bağları anlatırken gezegenin sessiz fısıltısını duymamıza olanak sağlıyor. Dinleyin, aradığınız huzur ve mutluluk bu fısıltıda saklı!

Yayımlandığı ülkelerdeki ebeveynler, terapistler, öğretmenler Görünmez İp’in ayrılık, kayıp, ölüm ve yas süreçlerini ve bunlarla baş etme yollarını anlatan çağdaş bir klasik olduğu hususunda hemfikir. İki çocuğun ve annelerinin hikâyesinin anlatıldığı bu kitapta çocuklar büyüyüp bilinçlendikçe korkuları ve endişeleri de onlarla birlikte büyümeye başlar. Bunu fark eden anne, tüm sevdiklerimizle hatta artık yanımızda olmayanlarla bile aramızda kopmaz bağlar olduğunu anlatır onlara. Bu öykü çocuklara önce olağanüstü gelse de gün geçtikçe bu bağın gücünü hissetmeye ve sorularına yanıt aramaya başlarlar: Herkesin görünmez bir ipi var mı? Bu ip ne kadar uzağa ulaşıyor? Hiç kopmaz mı?

Görünmez İp, çocukların basit bir şekilde anlayabileceği ve kucaklayabileceği yaratıcı bir hikâyeyle yalnızlığın, ayrılığın yahut kaybın üstesinden gelmek için kolay bir şekilde bir yaklaşım sunuyor ve çocukların omuzlarını iklim krizi, pandemi gibi ağır yüklerle dolduran günümüz dünyasına mühim bir mesaj veriyor.

*Günümüzün zor şartlarında, sevdiklerimizden ayrı olsak da sevginin hepimizi birbirine bağlayan, sonsuz bir bağ olduğuna dair özel bir mesaj veriyor.*
Amerikan Pediatristler Akademisi

*Her yaştan çocuk –hatta yetişkinler bile– sevdiklerimizle aramızdaki kopmaz bağların hikâyesini okuduğunda, aradığı huzur ve mutluluğu bulacak.*
Ulusal Okul Psikologları Dernegi

*Ayrılık anksiyetesi yaşayan tüm çocuklar için harika bir kitap.*
Today’s Parent

*Empati ve birlik için evrensel bir vizyon… etkileyici.*
Kirkus Reviews

Görünmez İp PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu