Çocuk Kitapları

Güliver’in Gezileri PDF indir

Güliver’in Gezileri PDF indir, e-kitap sitemizde Güliver’in Gezileri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jonathan Swift tarafından kaleme alınan Güliver’in Gezileri kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güliver’in Gezileri kitabını 9786052491102 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güliver’in Gezileri kitap özeti, Güliver’in Gezileri pdf oku, Güliver’in Gezileri yandex, Jonathan Swift e-kitap pdf, Güliver’in Gezileri PDF Drive, Güliver’in Gezileri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güliver’in Gezileri PDF Oku

Güliver’in Gezileri Kısa Özet

Gemideki yolculuğumuz tehlikelerle doluydu. Her geçen gün tehlikeler daha da artıyordu. Yeterince beslenemiyorduk; üstelik çok da yorgunduk. Önce on kişi açlığa yenik düşerek öldü. Onları zorunlu olarak denizin dibine uğurladık.

Gemiyi ayakta tutabilmek için her ne kadar canımızı dişimize taktıysak da bu, bir işe yaramıyordu.

Bu bölgede kasım ayı, yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul ediliyordu; çok sıcaktı. Fırtınalı günlerde batma, diğer günlerde ise sıcaktan nefes alamamakla yüz yüze kalıyorduk.

Bir gün, çok büyük bir fırtınaya yakayı ele verdik. O zaman, hayatlarımızın sonuna geldiğimiz duygusuna kapıldım. Gemi, dalgalar içinde bir fındık kabuğu gibi sağa sola yalpalıyor, her an batacak gibi oluyordu.

Güliver’in Gezileri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu