Edebiyat Kitapları

Güllerin İhaneti Ciltli PDF indir

Güllerin İhaneti Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Güllerin İhaneti Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sena Nur Işık tarafından kaleme alınan Güllerin İhaneti Ciltli kitabı 312 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Güllerin İhaneti Ciltli kitabını 9786257671712 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güllerin İhaneti Ciltli kitap özeti, Güllerin İhaneti Ciltli pdf oku, Güllerin İhaneti Ciltli yandex, Sena Nur Işık e-kitap pdf, Güllerin İhaneti Ciltli PDF Drive, Güllerin İhaneti Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güllerin İhaneti Ciltli PDF Oku

Güllerin İhaneti Ciltli Kısa Özet

“Burada güller, aşkı değil ihaneti simgeler.”

Sirius Halkı!

Atalarımın yüzseneler önce kurmuş olduğu Sirius İmparatorluğu’nun başına geçtiğim ilk günden bu yana bu ülkeyi onurumla

yönetiyorum. Refah ve huzur içinde olan ülkemiz, tanrıların çocuklarımızı lanetlemesiyle birlikte senelerdır bir kâbus yaşıyor.

Çocuklarımızı bu lanetten kurtarmak ve ülkemizi tekrar huzura kavuşturabilmek için verdiğimiz karşılaşmada imparatorluğumuzun

tek vârisi ve prensesi olan kızım, Victoria Sirius, kaçırıldı. 

Alexander Brown, vârisimizi geri getirmek için yaptığı çalışmalar sırasında kendilerine Hamal Birliği adı veren bir örgütün izlerine

rastladı. Kızımı kaçıran bu örgüt, sizlerin çocuklarını da kaçırmakla yetinmeyip lanetlerini kullanmaları için beyinlerini yıkayarak kendi çocuklarımızı ülkemiz için bir tehdit olarak kullanmak istiyor.

Bu yaptıklarıyla imparatorluğumuza savaş açmış kabul gören Hamal Birliği’ne ve siz kıymetli halkıma sesleniyorum. Ülkemizin tek vârisi ve prensesi olan kızım Victoria Sirius’un en yakın günlerde saraya teslim edilmesini emrediyorum! Emirlerime karşı gelen ve lanetini kullanmaya çalışan her kim olursa olsun, yaşına ve nereden geldiğine bakılmaksızın, derhal idam edilecektir! 

 

“Ben şimdiye kadar yalnızca seninle olan anılarıma tutunarak hayatta kaldım.

Seninle kurduğum hayallere inanarak ölülerden bir araya gelen bir adada silbaştan bir hayat

yarattım! Sen olmadan bile bu kadar şey başarmışken sen yanımdayken nasıl kaybedebilirim?”

Güllerin İhaneti Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu