PDF

Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim PDF Oku indir

Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim kitabını araştırdık. Ayrıca Gülse Birsel tarafından kaleme alınan Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim kitap özetinin yanı sıra, Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim pdf oku, Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim yandex, Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim e-kitap pdf, Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim PDF Drive, Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim PDF indir Oku

Hep aynı soru… “O metinleri siz mi yazıyorsunuz?” Artık cevaplamaktan bıktım. Kimi de abartıyor. Olumlu yanıt aldıktan sonra bir kez daha kontrol etme ihtiyacı hissediyor: “Gerçekten mi? Hepsini mi?” Çoğu insana göre bir kadının mizah yazması sıfıra yakın ihtimal. Onlar da diğer ihtimalleri sıralıyorlar: “Bu programın metinleri tercüme mi? Bir yazar ekibiniz mi var?” hatta “Eşinizden yardım alıyor musunuz?!” g.a.g. programının metinlerini kimin yazdığı, onların nasıl meydana geldiği adeta bir muamma. Oysa jenerikte kocaman yazıyor, “Metin yazarı: Gülse Birsel” diye… Birçok mizahçı yazar, çizer, gazeteci dost aynı şeyi dile getirdi: Bir kadının, üstelik de eli yüzü nizami bir kadının mizah yazması, gülünç olması enteresan geliyor insanlara. Niye ki? Benim bir sürü eli yüzü düzgün kadın arkadaşım var. Hepsi çok gülünç. Kadınlar galiba kendi aralarında şaka yapıp, gülüp, güldürüp, hokkabazlıklar yapıp, sonra erkeklerin yanında zarif, işveli, cazip hallerine bürünüyorlar. Erkeğin gülünç olması, kadının gülmesi lazım ya! Cazibemi yitirmek pahasına, son kez açıklıyorum: O metinleri de, o yazılan da, hepsini ben yazıyorum. Hatta, alın işte kitabım! Atla deve de değil yani. 70’li senelerda doğup şimdiye kadar İstanbul’da yaşa, zaten mecburen mizahçı, doğuştan stand-up’çısın. Elinde değil ki.

Sen bir şey yapmıyorsun. Malzeme ayağına dolanıyor! Sevgili hanımlar, siz de bu malzemeyle, evde deneyebilirsiniz! EVLER, ODALAR, EŞYALAR VE EV KADINLARI! Siz hiç ev kadını oldunuz mu?

Gülse Birsel – Gayet Ciddiyim PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu