Roman Kitapları

Gülşefdeli Yemeni PDF indir

Gülşefdeli Yemeni PDF indir, e-kitap sitemizde Gülşefdeli Yemeni kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hüseyin Su tarafından kaleme alınan Gülşefdeli Yemeni kitabı 111 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gülşefdeli Yemeni kitabını 9786054498826 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gülşefdeli Yemeni kitap özeti, Gülşefdeli Yemeni pdf oku, Gülşefdeli Yemeni yandex, Hüseyin Su e-kitap pdf, Gülşefdeli Yemeni PDF Drive, Gülşefdeli Yemeni Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gülşefdeli Yemeni PDF Oku

Gülşefdeli Yemeni Kısa Özet

Yayına girdiği her kitabıyla öykü evrenini sürekli olarak çeşitlendiren, zenginleştiren Hüseyin Su, Gülşefdeli Yemeni`de yitip giden güzellikleri, kaybettiğimiz manevi zenginlikleri, kuşaklar arası çatışmayı, her şeyi değiştiren/bozan “yeni”nin birey ve aile üzerindeki yıkıcı tesirini, çocukluğun saf ve temiz duygularını, derinlikli bir psikolojik tahlil ve ustalıklı bir şekil tercihiyle öyküleştiriyor.

Öykülerinde titiz bir dil işçiliği sergileyen Hüseyin Su, sözcüklerin anlam zenginliklerine inerek, ses değerine önem verip dilin kaybolmaya yüz tutmuş anlam derinliklerini gün yüzüne çıkarıyor. Sözcüklerin anlam çeşitliliğinden, çağrışımlarından yararlanarak anlam açıklığı ile birlikte yan anlamlarını ustalıkla kullanıyor. Böylelikle okuyucunun edindiği atmosfer derinleştirilip yoğunlaştırılırken, bir anlatım yalınlığına da ulaşıyor.

Gülşefdeli Yemeni`de bu özellikleri bulacaksınız…

Gülşefdeli Yemeni PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu