Bilgisayar Kitapları

Güncel Yönetim Paradigmaları PDF indir

Güncel Yönetim Paradigmaları PDF indir, e-kitap sitemizde Güncel Yönetim Paradigmaları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Taşkın Kılıç tarafından kaleme alınan Güncel Yönetim Paradigmaları kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güncel Yönetim Paradigmaları kitabını 9786257987097 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güncel Yönetim Paradigmaları kitap özeti, Güncel Yönetim Paradigmaları pdf oku, Güncel Yönetim Paradigmaları yandex, Taşkın Kılıç e-kitap pdf, Güncel Yönetim Paradigmaları PDF Drive, Güncel Yönetim Paradigmaları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güncel Yönetim Paradigmaları PDF Oku

Güncel Yönetim Paradigmaları Kısa Özet

*Yönetim Bilimine Dair, Bütün Bildiklerinizi Unutun!*

Simbiyotik Yönetim, Cam Tavan Sendromu, Sanal, Şebeke ve Dijital İşletmeler, Örgütsel Körlük, Hasta Bina Sendromu, Yalın Yönetim, Kaos Yönetimi, Çalışan Dostu Örgütler ve Postmodern (güncel) döneme ait bütün yönetim paradigmaları bu eserde. İçinde olduğumuz Postmodern çağda her yerde ve koşulda geçerli olan altın yönetim kaideleri olmayacak.

Bilakis kuralsızlık, şekilsizlik, hız, matriks ve sanal örgütler, makine insan etkileşimi (sibernetik), simbiyotik ilişkiler, dijitalleşme, uzay mühendisliği ve genetik gibi kavramlar yaşamımızın merkezine yerleşecek ve dünya her zamankinden daha bi hayli hızlı, kaliteli fakat bir o kadar da belirsiz ve kaotik hale gelecektir.

Elinizdeki bu eser, bu fantastik çağda, *yönetim ve yaşama dair* bildiklerimizi unutup olay ve olgulara yeni paradigmalar ile bakıp yeni ufuklara yelken açmanıza katkı sunacaktır.

Güncel Yönetim Paradigmaları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu