Edebiyat Kitapları

Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set PDF indir

Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set PDF indir, e-kitap sitemizde Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emre Gül tarafından kaleme alınan Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set kitabı 1168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set kitabını 9786257500814 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set kitap özeti, Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set pdf oku, Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set yandex, Emre Gül e-kitap pdf, Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set PDF Drive, Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set PDF Oku

Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set Kısa Özet

Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy
Işığa ihtiyaç duyduğun her gün için bir yıldız karala gökyüzüne.
Umut’un yaşamında her şey yolunda giderken, yaşadığı bir kaza ardından her şey değişir. İç dünyasında kendiyle hesaplaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze kalır.
Artık önünde iki seçenek mevcuttur:
Ya bu gerçeği kabul edip yaşamına kaldığı yerden devam edecek veya bu gerçeğin acısına kendini mahkûm edecektir.
Umut her şeyin düzeldiğini düşündüğünde ise yakınlarıyla alakalı öğrendiği acı gerçekle yeni bir yol ayrımına girer. Yalanlar ve kabul edilmesi güç gerçeklerin hüküm sürdüği bir hayatta, yaşadığı hadiselerin enkazından kurtulmaya çalışırken aklı ve kalbi içinde verdiği savaşı kazanabilecek miydi?
Ve o, eğer istersem güneşi bile söndürebilecek kadar kuvvetli olduğumu öğretti bana.

                                    

Güneşi Söndürmem Gerek 2 – Cep Boy

Eğer söndürülmesi gerekiyorsa güneşin, acıma söndür. Çünkü o acımaz, yakar seni.

Her şey düzeldi derken Kerem ve Akın içinde geçen konuşmaya şahit olmasıyla kendini yeni bir enkazın ortasında bulan Umut, zor bir kararın eşiğindedir. Bir seçim yaparak yoluna devam etmek zorundadır. Hayatını alt üst eden gerçeklerin peşine düştüğünde yine yanında en yakın dostu Göktuğ mevcuttur.

Verdiği kayıplar, uğradığı ihanetler, yüzleştiği gerçekler…

Her yıkımdan sonra yeniden ayağa kalkmayı başarsa da bu kez durum, sandığından çok değişik olacaktır.

Aşkın ve aklın karşılaşmasında kazanan kim olacak?

Gökyüzü, yıldızları parlasın diye güneşi karanlığıyla öldürdü. Güneş ise bir daha doğmamak üzere veda etti âşık olduğu gökyüzüne.

 

Güneşi Söndürmem Gerek 3 – Cep Boy

Yıldızların büyüsüne kapılan gece, güneşe ihanet etti. Güneş söndüğünde ise gece kazandığını sandı. Oysaki güneş olmadan yıldızlar bir hiçti.

Yaşadığı son yıkımla zor günler geçiren Umut’un yeniden başlayabilmesi için ya Kerem’i affedip yaşamına devam etmesi veya aşkını kaybetmek pahasına gerçeğin peşine düşmesi gerekmektedir ve bu hiç de düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Bir yanda büyük aşkı Kerem, diğer yanda vazgeçemediği doğruları mevcuttur. Umut için yeni bir yol ayrımı vakti gelmiştir.

Umut ya güneşini söndürecek veya güneşinin sonsuza dek yanmasına izin verecektir.

Gökyüzü… Güneş… Yıldızlar…
Orada her kim varsa ve şu anımıza tanıklık ediyorsa görsün ve bilsin ki…
Kerem ve Umut’un aşkı gerçekti.

Güneşi Söndürmem Gerek – 3 Kitap Kutulu Set PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu