Edebiyat Kitapları

Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy PDF indir

Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy PDF indir, e-kitap sitemizde Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emre Gül tarafından kaleme alınan Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy kitabını 9786257500746 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy kitap özeti, Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy pdf oku, Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy yandex, Emre Gül e-kitap pdf, Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy PDF Drive, Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy PDF Oku

Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy Kısa Özet

Işığa ihtiyaç duyduğun her gün için bir yıldız karala gökyüzüne.

Umut’un yaşamında her şey yolunda giderken, yaşadığı bir kaza ardından her şey değişir. İç dünyasında kendiyle hesaplaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze kalır.

Artık önünde iki seçenek mevcuttur:

Ya bu gerçeği kabul edip yaşamına kaldığı yerden devam edecek veya bu gerçeğin acısına kendini mahkûm edecektir.

Umut her şeyin düzeldiğini düşündüğünde ise yakınlarıyla alakalı öğrendiği acı gerçekle yeni bir yol ayrımına girer. Yalanlar ve kabul edilmesi güç gerçeklerin hüküm sürdüği bir hayatta, yaşadığı hadiselerin enkazından kurtulmaya çalışırken aklı ve kalbi içinde verdiği savaşı kazanabilecek miydi?

Ve o, eğer istersem güneşi bile söndürebilecek kadar kuvvetli olduğumu öğretti bana.

Güneşi Söndürmem Gerek – Cep Boy PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu