PDF İndir

Günler Akarken PDF indir

Günler Akarken PDF indir, e-kitap sitemizde Günler Akarken kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ersin Nazif Gürdoğan tarafından kaleme alınan Günler Akarken kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Günler Akarken kitabını 9789753551656 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Günler Akarken kitap özeti, Günler Akarken pdf oku, Günler Akarken yandex, Ersin Nazif Gürdoğan e-kitap pdf, Günler Akarken PDF Drive, Günler Akarken Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Günler Akarken PDF Oku

Günler Akarken Kısa Özet

Bugün bütün dünya çapında tartışıldığı gibi mühim olan, işletmeleri özelleştirme değil insanileştirme, daha yerinde bir deyişle güzelleştirmedir. İster özel kesimde ister kamu kesiminde olsun işletmeler daha ufak ölçeklere aşağı indirilerek güzelleştirilmezlerse kaybeden sosyal demokratlar veya liberaller değil tüm insanlık olur.

Bütün dünya çapında işletmelerin özelleştirilmesinden dem vuruluyor da insanileştirilmesinden hiç söz edilmiyor. Sanki devlet işletmeleri özelleştirilirse, orada çalışanlar birden hakbilir ve çalışkan insanlar olacaklar.Elinizdeki kitap, yazarının zengin bilgi birikimi ve ifade gücüyle hem yaşadığımız yaşamı daha iyi değerlendirebilmemiz için bir bakış açısı hem de edebî bir ziyafet sunuyor.

 

Günler Akarken PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu