PDF İndir

Günlük PDF indir

Günlük PDF indir, e-kitap sitemizde Günlük kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Günlük kitabı 302 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Günlük kitabını 9789754700350 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Günlük kitap özeti, Günlük pdf oku, Günlük yandex, Oğuz Atay e-kitap pdf, Günlük PDF Drive, Günlük Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Günlük PDF Oku

Günlük Kısa Özet

Oğuz Atay`ın edebiyatla alakalı herkes için sürekli olarak merak konusu olmuş günlüğünün bütünü. “Kimse dinlemiyorsa beni -veya istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. Canım insanlar! Sonunda bana bunu da yaptınız” kelimeleriyle başlayan Günlük boyunca okur, yazarın son senelerındaki yalnızlığını paylaşmakla kalmıyor, Oyunlarla Yaşayanlar`ın oluşum sürecini sıra sıra izliyor, bir edebiyat laboratuvarındaymış gibi.

Günlük`ün sonunda, Atay`ın tamamlayamadığı eseri Eylembilim`den şuan için bulunabilen parçalar da yer alıyor. Bir Bilim Adamının Romanı`nı yazdı. Oyunlarla Yaşayanlar adlı tiyatro eseri Devlet Tiyatroları`nda sahnelendi. Atay 13 Aralık 1977`de, büyük projesi “Türkiye`nin Ruhu`nu yazamadan hayata gözlerini yumdu.

Günlük PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu