Roman Kitapları

Günübirlik PDF indir

Günübirlik PDF indir, e-kitap sitemizde Günübirlik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hande Baba tarafından kaleme alınan Günübirlik kitabı 0 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Günübirlik kitabını 9786257792080 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Günübirlik kitap özeti, Günübirlik pdf oku, Günübirlik yandex, Hande Baba e-kitap pdf, Günübirlik PDF Drive, Günübirlik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Günübirlik PDF Oku

Günübirlik Kısa Özet

Öykücülüğümüzün kuvvetli kalemlerinden Hande Baba`nın beşinci kitabındaki öykülerinin kahramanı yok. Hande Baba yaşamın içinden en sıradan, o kadar sıradan ki hemen hemen yüzlerce kez önlerinden geçilseler de görünmez kalmış öykü karakterlerini alıyor ve onları su baskınlarından, bombalanan çorbacılardan, savaşlardan, katliamlardan, hastane odalarından çekip çıkarıyor. Bir anne şefkati ile sarmalayıp ilaç kokan koridorlardan, dut ağaçlarının altından, haber bültenlerinden, mazide kalmış oyuncakların yanından geçirdikten sonra okurunun karşısına bırakıveriyor. Öykülerin seneler süren bir damıtmanın ürünü olduğu ve etkili bir gözlem gücünden beslendiği kesin. İncecik detaylar karakterlerin yüreklerindeki sızıyı elle tutulurcasına gerçek kılıyor.

Hande Baba, ayrımcılığın yaşamımıza sinmiş türlü hâli ile sınanmış bireylerin sesi oluyor: umulmadık anda bir kara yaprağı okurunun eline koyuyor ve onu vicdanı ile baş başa bırakıyor.

Günübirlik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu