Edebiyat Kitapları

Güz Esintisi – 1 Ciltli PDF indir

Güz Esintisi – 1 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Güz Esintisi – 1 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Burçin Sarıdoğan tarafından kaleme alınan Güz Esintisi – 1 Ciltli kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Güz Esintisi – 1 Ciltli kitabını 9786257382656 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güz Esintisi – 1 Ciltli kitap özeti, Güz Esintisi – 1 Ciltli pdf oku, Güz Esintisi – 1 Ciltli yandex, Burçin Sarıdoğan e-kitap pdf, Güz Esintisi – 1 Ciltli PDF Drive, Güz Esintisi – 1 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güz Esintisi – 1 Ciltli PDF Oku

Güz Esintisi – 1 Ciltli Kısa Özet

Sanat galerisinde gördüğü bir tablo Hare Güz’ün bi hayli ilgisini çeker. Tabloyu dikkatli bir biçimdeincelerken yaşamındaki dengeleri alt üst edecek adamla tanışacağından bihaberdir. Genç kadının hüzünlübakışlarını fark eden adam, tabloyu armağan olarak Hare Güz’e gönderir ve hikâye başlar.

İkisini bir araya getiren kader, tesadüf sanılan karşılaşmalarla daha da düğümlenir. Hare Güz, ilgisini cesurbir biçimde belli eden adamdan uzak durmaya çalışır çünkü korkuyordur. Korktuğu karşısındaki adam değil;o adamı sevmek, en mühimsi de sevdikten sonra onu kaybetme ihtimalidir.

Aklı ve kalbi içinde yaşanan savaşın ortasında kalan Hare Güz, en mutlu olması gereken günde acımasızbir gerçekle yüz yüze kalır. O gerçek; inancını, kalbini, yaralarını ve çocukluğunu sular altındabırakacaktır.

*İnsanların yaraları çocukluğundan başlar.
Gel biz seninle yeniden başlayalım, bu kez yaramız yokken tanışalım.’’

Güz Esintisi – 1 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu