Edebiyat Kitapları

Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir

Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eden Maguire tarafından kaleme alınan Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı 824 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap kitabını 5026548062886 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap kitap özeti, Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap pdf oku, Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap yandex, Eden Maguire e-kitap pdf, Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Drive, Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Oku

Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap Kısa Özet

JONAS – GÜZEL ÖLÜLER SERİSİ 1.KİTAP

 

AŞK ÖLÜMÜ GERÇEKTEN YENEBİLİR Mİ?

Ellerton Lisesi’nde enteresan şeyler oluyor.
Phoenix bir yıl içinde ölen dördüncü genç. 

Phoenix’in bir kavgada öldüğü haberi, tıpkı onun kadar ani ve enteresan şekillerde ölen Jonas, Summer ve Arizona’nın ölüm haberlerini takip ediyor. Hayaletlere ve garip olaylara dair söylentiler kasabada kulaktan kulağa dolaşıyor. Phoenix’in kederli kız arkadaşı Darina ise çıldırmak üzere; kanat sesleri zihnini bir türlü terk etmiyor ve ne kalp ağrısından ne de öldüğünü sandığı insanları görmekten kurtulabiliyor. 

Bu gizemli olaylara bir açıklık getirmek için kolları sıvayan Darina, dostlarına ve Phoenix’e yardım etme görevini üstlenince aşk ile ölüm yüz yüze geliyor. 

“”Muhteşem bir üslup ve kuvvetli bir gizemle yüklü, inandırıcı karakterler. Gerçekten sürükleyici bir kitap.””
Julia Eccleshare

 

ARİZONA- GÜZEL ÖLÜLER SERİSİ 2.KİTAP

 

ÖLÜMÜN BİLE AYIRAMADIĞI ÂŞIKLAR YENİDEN İŞ BAŞINDA

Güzel Ölüler’den haftalar boyunca bir haber çıkmayınca Darina, Phoenix’i yine çok özlemiştir. Kalan gizemleri çözmeye yardım etmek için Phoenix geri gelecektir.

Arizona’nın, Hartmann Gölü’nde boğulmasının üzerinden bir yıl geçmiştir. Olay bir intihar gibi görünmektedir. Ama bir enteresanlık mevcuttur… Gölde boğularak intihar etmek; kuvvetli ve kendine güvenen Arizona’ya göre değildir.

Darina önceden Jonas’a yardım ettiği gibi, bu kez de Arizona’nın ölümünün ardındaki sırları aydınlatmalıdır. Kanat çırpma sesleri artmıştır, Güzel Ölüler tehlikededir ve zaman azalmaktadır…

 

SUMMER – GÜZEL ÖLÜLER SERİSİ 3.KİTAP

 

Ölümle Son Bulmayan Gizemli Hayatlar

Ellerton Lisesi’ndeki son ölümün üzerinden altı ay geçmiştir. Lakin Darina hâlâ sevgili Phoenix’inin yaşadığı acı olayın yarattığı travmayı atlatmaya çalışmaktadır. Her şeye rağmen yapılması gereken işler mevcuttur: Darina, yok yere vurularak katledilen temiz kalpli, güzel ve kabiliyetli, şarkı sözü yazarı Summer Madison’ın cinayetine odaklanmalıdır.

Summer, arkasında harika şarkılarını ve yas tutan dostlarını bırakmıştır. Darina ise gerçeği açığa çıkarmak için psikopat katilin izini sürmeye ba?lar. Darina, Phoenix ve Güzel Ölüler bu ölümün üzerindeki sis perdesini aralamaya kararlıdır. Phoenix’e duyduğu sonsuz aşktan güç alan Darina sonuna kadar vazgeçmeyecektir…

Jonas, Arizona, Summer ve Phoenix’e ait dört sıranın boş durduğu Ellerton Lisesi’nde gizemli hadiselerin ardı arkası kesilmiyor!

Güzel Ölüler Serisi Takım Set 3 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu