Sağlık Kitapları

Güzellik Diyeti PDF indir

Güzellik Diyeti PDF indir, e-kitap sitemizde Güzellik Diyeti kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David Wolfe tarafından kaleme alınan Güzellik Diyeti kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Güzellik Diyeti kitabını 9786057950413 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Güzellik Diyeti kitap özeti, Güzellik Diyeti pdf oku, Güzellik Diyeti yandex, David Wolfe e-kitap pdf, Güzellik Diyeti PDF Drive, Güzellik Diyeti Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Güzellik Diyeti PDF Oku

Güzellik Diyeti Kısa Özet

Başarısı ülkeler arası alanda ispatlanmış ve Amerika’nın ileri gelen beslenme uzman kişilerından birisi olan David Wolfe, kalıcı bir güzelliğe sahip olmanıza yarayan beş faktörü bu kitapta topluyor.

Dış görünüşümüz; hayat seçimlerimizi, zihinsel durumumuzu ve potansiyelimizi görülmektediran bir aynadır. Güzelliği içten dışa yaratmak, deneyimlemek ve beslemek yerine güzel olmayı arzulamamız, kadınları günde hemen hemen 168 farklı kimyasala maruz bırakan 160 milyar dolarlık bir güzellik ve kozmetik endüstrisi yarattı. Bu toksin akını vücutlarımızı kirletip cildimizi mahvediyor, enerjimizi ve canlılığımızı yok ediyor.

Doğal güzelliğe giden yol basittir. Güzellik ve beslenme uzmanı David Wolfe seneler süren incelemelerinın ardından size daha sağlıklı bir bünye, daha ışıltılı bir cilt ve içten dışa bol bol canlılık kazandıracak bilimsel temelli beş güzellik faktörünü açıklıyor.

Bu kitapta güzellik için beslenmeyi, vücudunuzu toksinlerden arındırmayı, hücrelerinizi beslemeyi, hormonlarınızı dengelemeyi ve stresi yenmeyi öğreneceksiniz. 60’tan fazla basit, sağlıklı, leziz yemek tarifi ve Bir Haftalık Hızlandırıcı Başlangıç Programıyla kriyoterapi, aktif karbon ve probiyotikler gibi doğal kaynakların kullanımına dair zekice tavsiyeler ve daha bi hayli fazla Güzellik Diyeti; içten dışa doğal, ışıltılı bir güzelliğe giden en sağlıklı yola dair eksiksiz bir rehber niteliğinde.

Güzellik Diyeti PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu