PDF İndir

Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak PDF indir

Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak PDF indir, e-kitap sitemizde Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Carla Schiappa tarafından kaleme alınan Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak kitabını 9786259983509 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak kitap özeti, Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak pdf oku, Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak yandex, Carla Schiappa e-kitap pdf, Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak PDF Drive, Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak PDF Oku

“Bize aslında kim olduğumuzu gösteren şey, kabiliyetlerimizden fazla seçimlerimizdir.”

-Albus Dumbledore

Kimsesiz geçen zor bir çocukluğun ardından, on bir yaşındayken aldığı o mektupla birlikte bambaşka bir dünyaya başlayan Harry Potter, kendini bir anda, iyiyle kötünün, sevgiyle nefretin, ışıkla karanlığın içinde süregelen bir savaşın ortasında buldu. Lakin tüm yaşamı, alnına kazınan kadere engel olmakla geçen genç büyücü, inandığı değerlerden ve kararlılığından, en büyük maceralara atılırken bile vazgeçmedi.

Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak Kısa Özet

Pek çok dile çevrilip, takipçilerinin büyük beğenisini toplayan bu kitapla birlikte Harry Potter karşımıza ilk kez bir yaşam koçu, bir akıl hocası olarak çıkıyor. Korkularımızla yüzleşirken ayakta kalabilmek, hatalarımızdan ders çıkarmak, sevdiklerimize hak ettikleri değeri vermek, önümüze çıkan zorluklara karşı umudu yitirmemek ve en mühimsi de, kendi yaşamımızın yeniden baş kahramanı olmak için ondan öğrenebileceğimiz çok şey var.

Dünyanın en ünlü büyücüsü, yaşamınıza bolca ışık ve sihir katmaya geliyor!

Harry Potter Gibi Düşünmek ve Davranmak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu