Çocuk Kitapları

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF indir

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitabının çevirmenliğini Sevin Okyay yapmıştır. Yayıncılığını Yapı Kredi Yayınları yaptığı Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap kitap özeti, Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap pdf oku, Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap yandex, J. K. Rowling e-kitap pdf, Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF Drive, Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PDF Oku

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap Kitap Açıklaması

Harry Potter dizisinin dördüncü kitabı Harry Potter ve Ateş Kadehi, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda dördüncü sınıfa geçen Harry’nin başından geçenleri konu alıyor.

Yaz tatilinde yanlarında kaldığı Dursley’lerden bir an önce kurtulmak isteyen Harry, bir yolunu bulup dostlarıyla birlikte Quidditch Dünya Kupası finalini izlemeye gidiyor. Bu yıl okuldaki en büyük yenilik ise Üçbüyücü Turnuvası. Hogwarts’ın bunun yanında iki rakip büyücülük okulunun katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, yüz yıldan beri ilk kez düzenleniyor.

Büyücülük dünyasında her şey her zaman olduğu gibi heyecanla, sürükleyici ve enteresan. Lakin Harry’nin alnındaki yara izinin ikide bir acıması, korkunç bir olayın yaklaşmakta olduğunun habercisi.

 

 

 

 

 

 

 

Harry Potter ve Ateş Kadehi – 4.kitap PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu