Edebiyat Kitapları

Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor PDF indir

Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor PDF indir, e-kitap sitemizde Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor kitabı 300 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor kitabını 9789750853265 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor kitap özeti, Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor pdf oku, Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor yandex, J. K. Rowling e-kitap pdf, Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor PDF Drive, Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor PDF Oku

Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor Kısa Özet

Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Gryffindor Özel Baskısı

Bina Renklerinizi Gururla Taşıyın

Bu Gryffindor baskısı Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın ilk kez yayımlanmasının üzerinden 20 yıl geçmesinin onuruna yayımlanmaktadır.

Hogwarts’taki en cesur ve gözü pek binaya hoş geldiniz. Başkaları dünyayı bir kitabın ardından veya oturdukları yerden, kendilerini yaşamın akışına bırakarak takip ededursun, Gryffindor’lar dünya çapında izlerini bırakmadan rahat durmazlar. Gryffindor binası tarihin ileri gelen birden fazla cadısına ve büyücüsüne yuva olmuştur. Cesaretleri, yüreklilikleri ve kararlılıklarıyla tanınan Harry Potter, Hermione Granger, Ron Weasley, Profesör Dumbledore ve Profesör McGonagall ünlü Gryffindor’lar içinde sayılabilir.

Harry Potter ve Felsefe Taşı Gryffindor özel baskısı binanın köklü tarihine, ayrıntı kısmına, öğrencilerine dair enteresan bilgiler, enteresan detaylar ve Hogwarts Testi’ni içeriyor.

Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu