Çocuk Kitapları

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm PDF indir

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm PDF indir, e-kitap sitemizde Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm kitabı 372 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm kitabını 9789750844294 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm kitap özeti, Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm pdf oku, Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm yandex, J. K. Rowling e-kitap pdf, Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm PDF Drive, Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm PDF Oku

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm Kısa Özet

Sekizinci Hikaye
On Dokuz Yıl Sonra

Harry Potter olmak her zaman zordu. Sihir Bakanlığı’nın yorgun bir çalışanı, bir koca ve okul çağındaki üç çocuğun babası olan Harry için şimdi de kolay değil.

Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en ufak oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır.

Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, arada bir karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait özgün hikâyeden yola çıkılarak yazılan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, 2016’da Londra West End’de gerçekleşen dünya prömiyeriyle birlikte *sahne metni özel baskısı* olarak yayımlandı. Oyunun metni yayımlanmasının ardından dünya çapında çok satan bir kitap oldu ve birden fazla tiyatrosever ve eleştirmenden coşkulu yorumlar aldı. Bu eksiksiz nihai metin, bazı eklerle birlikte, sahnelenen oyunun son diyaloglarını içermektedir.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – Birinci ve İkinci Bölüm PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu