Teknoloji Kitapları

Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi PDF indir

Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi PDF indir, e-kitap sitemizde Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. R. Alpay Abbak tarafından kaleme alınan Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi kitabını 9786057839459 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi kitap özeti, Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi pdf oku, Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi yandex, R. Alpay Abbak e-kitap pdf, Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi PDF Drive, Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi PDF Oku

Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi Kısa Özet

Fiziksel jeodezi dersi harita mühendisliği bölümlerinde okutulan temel derslerden biridir. Lakin lisans öğrencilerinin faydalanabileceği Türkçe ders kitabının yok denecek kadar az olması mühim bir sorundur. Geçmişte birkaç öğretim üyesi tarafından kaleme alınan bu konu günümüz gelişmelerine göre yeniden düzenlenmesi gerekmiştir. Bu nedenle lisans öğrencilerinin basit bir şekilde anlayabileceği temel Türkçe eser ihtiyacından yola çıkarak yazılan bu kitap bunun yanı sıra alanında en güncel bilgileri de içermektedir.

Kitapta temel kavramlardan hareketle, teori ve uygulamalar birlikte verilmiştir. Teorik kısımlar okuyucuyu olabildiğince sıkmadan ve çok fazla ayrıntıya girmeden anlatılmıştır. Bu çerçevede kitap sekiz ana bölümden buluşmaktedir. Her bölüm kendisinden sonra gelen bölüme altyapı oluşturacak biçimde dizayn edilmiştır. Bölümlerin son kısımlarında sayısal uygulamalar yardımıyla teorik konuların anlaşılabilirliği arttırılmaya çalışılmıştır.

Hata Kuramı ve Parametre Kestirimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu