PDF İndir

Hatıraların Evi PDF indir

Hatıraların Evi PDF indir, e-kitap sitemizde Hatıraların Evi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kemal Sayar tarafından kaleme alınan Hatıraların Evi kitabı 286 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hatıraların Evi kitabını 9786257706940 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hatıraların Evi kitap özeti, Hatıraların Evi pdf oku, Hatıraların Evi yandex, Kemal Sayar e-kitap pdf, Hatıraların Evi PDF Drive, Hatıraların Evi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hatıraların Evi PDF Oku

Hatıraların Evi Kısa Özet

Ev, dünyaya kök saldığımız yerdir. Sorgusuz sualsiz kendimiz olabildiğimiz yer… Aile ise *kalpsiz bir dünya çapında son sığınak*tır; şefkatin son kalesi. İnsan kimliği anılarla meydana gelir. Aile bu bakımdan anıların evidir. Bir evi *yuva* yapan da budur.

Lakin şimdilerde herkesin aklı karışık… Bir *ahlaki panikler çağı*nda yaşıyoruz: Eyvah, aile elimizden kayıp gidiyor mu? Çocuklarımız hiç de bizim çocukluğumuzu hatırlatmıyor, yoksa onlara kötü bir şey mi oldu? Anne ve babalarda sürekli olarak *Bir şeyler yanlış mı gidiyor?* hissi, hatta *yeterince iyi olamama* endişesı…

Kemal Sayar, Hatıraların Evi–
Günümüzde Aile ile bu akıl karışıklığını bir nebze hafifletmeye çalışıyor. Sorulara ve yanıtlara ışık tutan bu kılavuz kitap, evden yuvaya giden yolu aydınlatıyor.

Hatıraların Evi PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu